Krzysztof Mikulski
27 known books
newest first
No author bio imported yet.
Books
OpenLibrary works by this author.
Pulapka niemoznosci
Pulapka niemoznosci
2004
Przestrzeń i społeczeństwo Toru...
Przestrzeń i społeczeństwo Torunia od końca XIV do początku XVIII wieku
1999
Osadnictwo wiejskie województwa ...
Osadnictwo wiejskie województwa pomorskiego od połowy XVI do końca XVII wieku
1994
Urzędnicy inflanccy XVI-XVIII wieku
Urzędnicy inflanccy XVI-XVIII wieku
1994
Urzędnicy kujawscy i dobrzyńscy...
Urzędnicy kujawscy i dobrzyńscy XVI-XVIII wieku
1990
Henryk Stroband, 1548-1609--burmi...
Henryk Stroband, 1548-1609--burmistrz toruński
Year unknown
Histeryki poprawione i rozdęte
Histeryki poprawione i rozdęte
Year unknown
Historia Golubia-Dobrzynia
Historia Golubia-Dobrzynia
Year unknown
Historia powszechna wiek XVI-XVIII
Historia powszechna wiek XVI-XVIII
Year unknown
Kondycja zdrowotna i demograficzn...
Kondycja zdrowotna i demograficzna społeczeństwa polskiego na przestrzeni wieków
Year unknown
Krzysztof Mikulski and Agnieszka Zielińska
Księga ławnicza miasta Nowego nad...
Księga ławnicza miasta Nowego nad Wisłą, 1416-1527
Year unknown
Krzysztof Mikulski and Wiesław Nowosad
Księga ławnicza Starego Miasta To...
Księga ławnicza Starego Miasta Torunia (1479-1515)
Year unknown
Krzysztof Kopiński, Krzysztof Mikulski, and Janusz Tandecki
Księga pamiątkowa 150-lecia Muzeu...
Księga pamiątkowa 150-lecia Muzeum Okręgowego w Toruniu 1861-2011
Year unknown
Księgi małoletnich z lat 1376-1429
Księgi małoletnich z lat 1376-1429
Year unknown
Krzysztof Mikulski and Janusz Tandecki
Księgi szosu i wykazy obciążeń mi...
Księgi szosu i wykazy obciążeń mieszkańców Starego Miasta Torunia z lat 1394-1435
Year unknown
Krzysztof Mikulski, Janusz Tandecki, and Antoni Czacharowski
Kwidzyn, dzieje miasta. Tomy I-II
Kwidzyn, dzieje miasta. Tomy I-II
Year unknown
Między Zachodem a Wschodem
Między Zachodem a Wschodem
Year unknown
Mikołaj Kopernik
Mikołaj Kopernik
Year unknown
Nowe Miasto Toruń
Nowe Miasto Toruń
Year unknown
Krzysztof Mikulski, Piotr Oliński, and Waldemar Rozynkowski
Organizacja władz miejskich na ob...
Organizacja władz miejskich na obszarze Pierwszej Rzeczypospolitej i na Śląsku w XIII-XVIII w.
Year unknown
Mateusz Goliński and Krzysztof Mikulski
Pamięć polska, pamięć niemiecka
Pamięć polska, pamięć niemiecka
Year unknown
Rypin - dzieje miasta
Rypin - dzieje miasta
Year unknown
Szlachta
Szlachta
Year unknown
Tomasz Ciesielski, Krzysztof Mikulski, and Andrzej Korytko
Tarcze herbowe z Kościoła Mariack...
Tarcze herbowe z Kościoła Mariackiego w Toruniu
Year unknown
Toruński słownik biograficzny
Toruński słownik biograficzny
Year unknown
Unia Lubelska z 1569 roku
Unia Lubelska z 1569 roku
Year unknown
Tomasz Kempa and Krzysztof Mikulski
Urzędnicy Prus Królewskich XV-XVI...
Urzędnicy Prus Królewskich XV-XVIII wieku
Year unknown
Fetched from OpenLibrary. Some translations may appear as separate works.