Sophie Stijns
10 known books
newest first
No author bio imported yet.
Books
OpenLibrary works by this author.
Aansprakelijkheid bij ziekenhuisi...
Aansprakelijkheid bij ziekenhuisinfecties
Year unknown
Michelle Schouteden, Ilse Samoy, and Sophie Stijns
Antidiscriminatiewet en contracten
Antidiscriminatiewet en contracten
Year unknown
Sophie Stijns, Patrick Wéry, and Louis-Léon Christians
Deviating from the principle of f...
Deviating from the principle of full compensation in Belgian tort law
Year unknown
Pieter Gillaerts, Ilse Samoy, and Sophie Stijns
French Contract Law Reform
French Contract Law Reform
Year unknown
Sophie Stijns and Sanne Jansen
Het nieuwe kooprecht
Het nieuwe kooprecht
Year unknown
Sophie Stijns and Julien Stuyck
Inhoud en werking van de overeenk...
Inhoud en werking van de overeenkomst naar Belgisch en Nederlands recht
Year unknown
J. M. Smits and Sophie Stijns
Le droit des obligations dans la ...
Le droit des obligations dans la vie de l'entreprise
Year unknown
C. Delforge, Sophie Stijns, and Patrick Wéry
Remedies in het Belgisch en Neder...
Remedies in het Belgisch en Nederlands contractenrecht
Year unknown
J. M. Smits and Sophie Stijns
Totstandkoming van de overeenkoms...
Totstandkoming van de overeenkomst naar Belgisch en Nederlands recht
Year unknown
J. M. Smits and Sophie Stijns
Verbintenissenrecht
Verbintenissenrecht
Year unknown
Fetched from OpenLibrary. Some translations may appear as separate works.