Algis Samulionis
7 known books
newest first
No author bio imported yet.
Books
OpenLibrary works by this author.
Balys Sruoga
Balys Sruoga
Year unknown
Darbai apie Kristijoną Donelaitį
Darbai apie Kristijoną Donelaitį
Year unknown
L. Gineitis and Algis Samulionis
Devynioliktan amžiun įžengus
Devynioliktan amžiun įžengus
Year unknown
J. Girdzijauskas, Algis Samulionis, Vytautas Vanagas, and Vytautas Rakauskas
Maironis
Maironis
Year unknown
Kostas Doveika, Algis Samulionis, and Vytautas Vanagas
Neramios šviesos pasauliai
Neramios šviesos pasauliai
Year unknown
Senosios literatūros žanrai
Senosios literatūros žanrai
Year unknown
J. Girdzijauskas, Ingė Lukšaitė, Algis Samulionis, and Mikalojus Kazimieras Šemeta
Šešioliktojo amžiaus raštija
Šešioliktojo amžiaus raštija
Year unknown
Ingė Lukšaitė, Algis Samulionis, Rasa Jurgelėnaitė, Darius Kuolys, and Sigitas Narbutas
Fetched from OpenLibrary. Some translations may appear as separate works.